job_offers_specialist

Specjaliści

Menedżer ds. rekrutacji i rozwoju

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie biznesu poprzez profesjonalny i efektywny nabór i selekcję kandydatów oraz zapewnienie dalszego rozwoju kompetencji w organizacji.

Czekają na Ciebie:

  • możliwość samodzielnego działania;
  • praca w międzynarodowym środowisku;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatna opiekę medyczną;
  • szeroki pakiet benefitów: dofinansowanie nauki języków obcych, bezpłatne przejazdy autobusem, parking dla rowerów i samochodów, wypoczynek w domkach letnich w Danii, imprezy integracyjne, karta sportowa i siłownia;
  • umowa o pracę na czas nieokreślony w stabilnej firmie;
  • przyjazna atmosfera w pracy.

Zadania jakie czekają na Ciebie:

  • zarządzanie zespołem rekrutacji i rozwoju;
  • zarządzanie rekrutacją pracowników specjalistycznych i produkcyjnych;
  • udział w procesach rekrutacji kandydatów na stanowiska kluczowe w organizacji;
  • zarządzanie projektami rozwojowymi, w tym projektami z udziałem trenerów wewnętrznych;
  • zarządzanie procesem adaptacji zatrudnianych pracowników;
  • tworzenie planów rozwoju i ich realizację;
  • koordynacja procesów oceny rocznej;
  • rzeczywiste wspieranie biznesu i współpracę z kadrą menedżerską firmy w kraju i za granicą.

Jeżeli:

  • masz doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem rekrutacji i/ lub rozwoju;
  • rozumiesz partnerską rolę HR w realizacji celów biznesowych;
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego;
  • masz silną wewnętrzną motywację oraz nastawienie na cel;
  • jesteś otwarty/a na współpracę z różnymi działami firmy, w tym z produkcją i logistyką;
  • posiadasz wysoki poziom zdolności interpersonalnych

to zapraszamy do aplikowania.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Poland Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., w tym załączonych plików (CV lub list motywacyjny), a także wszystkich zgromadzonych materiałów pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą na stronie www.dgs.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • świadczenia świąteczne
  • pakiet relokacyjny
  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • system kafeteryjny
  • dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity