why_us_cover_foto

Dlaczego my?

Stabilna umowa, świetne warunki do rozwoju
kariery zawodowej i przyjazna atmosfera.


To podstawa. Ale to nie wszystko - oferujemy dużo więcej.

 • shape-2188

  Bilety do kina

  Po pracy wypoczywasz tak jak lubisz. Możesz skorzystać z puli biletów do kina w atrakcyjnych cenach.
 • shape-2791

  Domki letniskowe w Danii

  Duńskie wakacje to jest coś! 
  Za symboliczną opłatą
  możesz wynająć domek 
  letniskowy w jednej z trzech 
  lokalizacji na terenie Danii.
 • shape-2187

  Bezpłatne autobusy

  Firmowy autobus przywiezie Cię do pracy w Mierzynie, a potem odwiezie do Szczecina. A jeśli pracujesz w Szczecinie, otrzymasz dofinansowanie do komunikacji miejskiej.
 • shape-2193

  Prywatna opieka
  medyczna

   
  Dbając o zdrowie ludzi na całym świecie, nie zapominamy o sobie. Prywatną opieką medyczną objęci są wszyscy pracownicy DGS.
 • shape-2191

  Parking samochodowy
  i rowerowy

  Parking czy wiata na rowery? Zawsze masz gdzie zaparkować swój ulubiony środek transportu.
 • shape-2190

  Stołówka
  firmowa

  W stołówce firmowej w Mierzynie codziennie zjesz smaczny, niedrogi posiłek, a w naszej lokalizacji w Szczecinie – bezpłatne śniadanie w każdy piątek.
 • shape-2189

  Karta sportowa
  i siłownia

  Trenujesz? Masz zniżkę na ofertę miejskich klubów sportowych oraz siłownię za drobną opłatą na miejscu w Mierzynie.
 • shape-2192

  Imprezy
  firmowe

  Pikniki, koncerty, festiwale, juwenalia... Mamy wiele okazji, aby spotykać się ze sobą również poza firmą.

Poznaj nas bliżej

... a tak spędzamy czas wolny

Lubimy pomagać

szlachetnapaczka

Każdego roku angażujemy się w jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Pomagamy jako darczyńcy i wolontariusze Szlachetnej Paczki. Zbieramy pieniądze, aby przygotować świąteczne prezenty dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

wosp

Wspieramy najgłośniejszą akcję charytatywną w Polsce. Organizujemy licytację, na którą przynosimy rozmaite przedmioty, ciasta i przetwory własnego wyrobu, książki, płyty, kubki... – wszystko, co da się zlicytować. Do uzyskanej kwoty DGS dokłada drugie tyle i cały dochód przekazujemy do jednego ze szczecińskich sztabów WOŚP.

caritas

Korzystamy z wielu okazji, aby robić coś dobrego dla innych. Pomagamy dzieciom z potrzebujących rodzin, będących pod opieką placówki opiekuńczo-wychowawczej Caritas. Wspólnie przygotowujemy paczki, które sprawiają wychowankom ośrodka mnóstwo radości.

Pracujemy w branży medycznej, dlatego idee honorowego krwiodawstwa są nam bliskie. Angażujemy się zarówno w doraźne akcje, jak i w systematyczne oddawanie krwi. To uświadamia nam, jak niewiele wysiłku potrzeba, aby pomagać innym.

motomikolaje

Co roku bierzemy udział w akcji, podczas której motocykliści przebierają się za świętych mikołajów i obdarowują dzieci prezentami. Zbieramy ubrania, artykuły szkolne, zabawki oraz słodycze i przekazujemy je podopiecznym ośrodka dla niepełnosprawnych.

Organizujemy kiermasze rękodzieła, dekoracji świątecznych, lampionów, ciast i innych wyrobów, a uzyskane dzięki temu środki przekazujemy na leczenie i rehabilitację potrzebujących. Cyklicznie pomagamy też osobom niedosłyszącym.