O nas

DGS – zmieniamy jakość życia

DGS jest częścią międzynarodowej organizacji Demant, która zajmuje się wytwarzaniem aparatów słuchowych, implantów kostnych i urządzeń wspomagających medycynę słuchu.

Fundacja William Demant, posiadająca fundusz William Demant Invest, jest głównym właścicielem grupy Demant. Fundusz posiada również udziały w islandzkiej grupie Össur, która dostarcza rozwiązania w dziedzinie ortopedii nieinwazyjnej.

W DGS świadczymy szeroki zakres usług wspólnych dla firm Demant i Össur. Tworzymy kręgosłup organizacji, zapewniając niezbędną infrastrukturę i oferując usługi w zakresie HR, finansów, IT oraz jakości.

Poprzez współpracę realizujemy misję i wizję Demant. Razem pomagamy ludziom na całym świecie, zmieniając ich życie na lepsze.

Demant

Grupa Demant jest jedyną organizacją na świecie, która oferuje rozwiązania w każdym z czterech obszarów medycyny słuchu: aparatów słuchowych, implantów słuchowych, przyrządów diagnostycznych i urządzeń służących do komunikacji. Ta wyjątkowa pozycja Demant w grupie zapewnia synergię oraz pomaga milionom ludzi odzyskać radość słuchania na wiele lat.

Dzięki tak szerokiemu podejściu i pełnej gamie produktów, grupa Demant, jej klienci oraz partnerzy są w pełni przygotowani, aby pomagać ludziom z różnymi rodzajami ubytku słuchu łączyć się ze światem i żyć pełnią życia.

Główna siedziba Demant znajduje się w Danii. Firma notowana jest na giełdzie Nasdaq w Kopenhadze jako jedna z 25 największych firm pod względem kapitalizacji rynkowej (C25).

DGS na świecie


Wzrastamy jako grupa, dbając o jednostkę


DGS jest wewnętrzną funkcją Demant, która wspiera
działalność poszczególnych spółek grupy w różnych obszarach.
Dzięki koncentracji kluczowych procesów w jednym miejscu,
Demant może sprawniej prowadzić działalność i skupiać się
na wysokiej jakości usług.

DGS w Polsce

Doskonałe usługi skupione na potrzebach klientów

DGS w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. W trakcie 10-letniej działalności firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki. Ze względu na dynamiczny rozwój oraz kompetentną kadrę, w 2015 roku zdecydowano o utworzeniu nowej organizacji, która rozpoczęła świadczenie wspólnych usług dla firm należących do światowej grupy Demant. Obecnie DGS w Polsce zatrudnia łącznie 2 500 osób i wciąż rozszerza swoją działalność, poszukując nowych pracowników. 


W ramach DGS działają dwie organizacje, należące do grupy Demant:

  • DGS Poland (Mierzyn k. Szczecina) zajmuje się wdrażaniem nowych produktów oraz wytwarzaniem aparatów słuchowych i sprzętu diagnostycznego, a także prowadzi centrum dystrybucji z najnowocześniejszym magazynem wysokiego składowania. Firma zatrudnia wysokiej klasy inżynierów i specjalistów.
  • DGS Business Services (Szczecin) odpowiada za obsługę finansową, zapewnienie jakości i wymagań prawnych oraz wsparcie firm grupy Demant w obszarze IT. W ramach międzynarodowego zespołu Badań i Rozwoju (R&D), polscy i duńscy specjaliści tworzą oprogramowanie dla technologii stosowanych w najnowocześniejszych aparatach słuchowych oraz sprzęcie diagnostycznym.

Pracownicy obu organizacji DGS biorą udział w międzynarodowych projektach, ściśle współpracując z centralą w Danii.

blog_image

Blog DGS

Grupa naszych blogerów tworzy artykuły dotyczące różnych aspektów związanych z pracą w DGS, m.in. nowych technologii, elektroniki, audiologii, R&D, finansów, porad rekrutacyjnych i wiele innych.

  • Dążymy do doskonałości
  • Zapewniamy synergię
  • Skupiamy się na potrzebach klienta
  • about_us_video_carousel_4
  • about_us_video_carousel_1
  • about_us_video_carousel_3
  • about_us_video_carousel_2