job_offers_specialist

Specjaliści

Manager Projektów Strategicznych

Rola, która stwarza możliwość samodzielnej pracy w zarządzaniu projektami strategicznymi w trakcie całego cyklu tj. od momentu analizy i zatwierdzenia inicjatywy strategicznej aż po dostarczenie gotowego produktu i zamknięcie projektu. Dzięki dynamicznemu zmieniającemu się otoczeniu i priorytetom, różnorodności i złożoności zadań praca ta jest ciekawa, pełna wyzwań i daje możliwość poznania całej organizacji oraz udziału we wdrażaniu strategii operacyjnej. Gwarantujemy międzynarodowe środowisko pracy i możliwość prowadzenia projektów nie tylko w Europie, ale też w innych ciekawych krajach na świecie!
 
Jakie zadania czekają na Ciebie?


- przygotowywanie biznesowego uzasadnienia planowanych projektów, prognozowanie i analizowanie wpływu jaki mogą mieć na biznes,
- ostateczne zatwierdzanie zakresu projektów wraz z mapowaniem stanu obecnego i przyszłego,
- koordynowanie i planowanie pracy zespołu projektowego,
- zarządzaniem zmianą i ryzykiem,
- kontrola realizacji projektu zgodnie z ustalonymi kluczowymi wskaźnikami, budżetem i harmonogramem,           

- tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej oraz korzystanie z narzędzi i metod zarządzania projektami,
- współpraca z Biurem Zarządzania Projektów (PMO), raportowanie i pozyskiwanie zasobów do kolejnych projektów.


Kogo szukamy?


Jesteś komunikatywną, zorientowaną na cel i na rozwój osobą. Masz odwagę do zadawania pytań i szukania najlepszych rozwiązań. Masz ukończone studia z obszaru zarządzania projektami, zarządzania produkcją, jakością lub zarządzania strategicznego. Posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobyte w dużej organizacji, najlepiej w zakresie zarządzania operacyjnego, łańcucha dostaw lub IT. Dysponujesz wiedzą o systemach informatycznych takich jak ERP czy WMS, a także o najnowocześniejszych technologiach wykorzystywanych w firmach produkcyjnych. Posiadasz umiejętność kierowania interdyscyplinarnymi zespołami i zarządzania interesariuszami w różnych krajach. Płynnie komunikujesz się w języku angielskim, więc prowadzenie projektów globalnych nie jest dla Ciebie trudnością. Jeśli posiadasz certyfikację Project Managera, będzie to dodatkowym atutem.

Pracując w DGS Poland będziesz codziennie mieć okazję zdobywać nowe umiejętności i kompetencje. Atmosfera w naszej firmie stwarza doskonałe warunki dla promowania inicjatyw pracowników oraz ich aktywnego udziału w planowaniu zadań i wybieraniu najlepszych rozwiązań. W codziennej pracy kładziemy bardzo duży nacisk na komunikację i kreatywność.

 


 

 

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • pakiet relokacyjny
  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • świadczenia świąteczne
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • system premiowy
  • dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity

Zobacz także

Zarządzanie Projektami Strategicznymi
Manager Projektów Strategicznych
Lokalizacja:
Mierzyn k. Szczecina
Aplikuj teraz!
Masz pytania?
Napisz do nas.
contact_recuiter_agnieszka
Napisz wiadomość