Inżynier jakości w obszarze Inspekcji Wejściowej

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

 

Specjalista na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

  • Współpracę z obszarem dystrybucji przy rozwiązywaniu problemów jakościowych i przy doskonaleniu procesów (stabilizacja, poprawa jakości i efektywności);
  • Analizę reklamacji od klientów zewnętrznych i wewnętrznych oraz definiowanie działań korekcyjnych i prewencyjnych;
  • Audyty procesów magazynowych;
  • Tworzenie i uaktualnianie dokumentacji jakościowej;
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie Systemów Zarządzania Jakością;
  • Stosowanie narzędzi jakości: FMEA, DMAIC, PDCA, 5 WHY, wykres Ishikawy, Pareto;
  • Prowadzenie projektów i uczestnictwo w grupach projektowych.

 

Kogo szukamy?

Chętnie spotkamy się z osobami z doświadczeniem w branży logistycznej lub produkcyjnej. Mogą to być stanowiska związane ze wsparciem technicznym, inżynierią jakości albo logistyką. Wiemy, że takie zaplecze pomoże Ci na oferowanym stanowisku. Dynamika pracy i realizacja wielu zadań jednocześnie będzie od Ciebie wymagać organizacji czasu pracy i zadań, poczucia priorytetu oraz umiejętności analitycznego myślenia. Świata nie zdobędziesz w pojedynkę - zespół musi być dla Ciebie ważny, tak samo jak swoboda w komunikowaniu się z nim. Także w języku angielskim – to w końcu międzynarodowe środowisko pracy!

Jeśli znasz narzędzia jakości, z łatwością obsługujesz arkusz kalkulacyjny Excel i masz doświadczenie w pracy z systemami ERP oraz PLM – masz już komplet tego co potrzeba!

 

Dlaczego My?

To propozycja, która daje możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z zakresu organizacji procesów magazynowania oraz dystrybucji. To także oferta pracy w międzynarodowym środowisku, gdzie każdego dnia będziesz rozwijać swoje kompetencje językowe. Nie grozi Ci nuda, zapewniamy różnorodność ciekawych i pełnych wyzwań zadań. Będziesz częścią czegoś ważnego, a każde Twoje działanie to realny wpływ na procesy i produkty.

Pracujemy od poniedziałku do piątku przez osiem godzin dziennie. Twoje miejsce pracy to jedna z naszych lokalizacji w Mierzynie, dokąd możesz dojechać bezpłatnym, firmowym autobusem. Dodatkowo dbamy o zdrowie i ducha – zachęcamy do skorzystania z firmowej siłowni lub zamiast autobusem czy autem, przyjedź do pracy rowerem, który bezpiecznie zostawisz w wydzielonym miejscu. Możesz również wziąć udział w corocznym pikniku rodzinnym z koncertem gwiazdy polskiej estrady a popołudniami skorzystać ze zniżkowych biletów do kina. Dodatkowo podczas urlopu udostępniamy naszym pracownikom za symboliczną opłatą domki letniskowe w Danii.


 

 

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

Zobacz także

Jakość i Rejestracja Wyrobów Medycznych
Inżynier jakości w obszarze Inspekcji Wejściowej
Lokalizacja:
Mierzyn k. Szczecina
Aplikuj teraz!
Masz pytania?
Napisz do nas.
contact_recuiter_agnieszka
Napisz wiadomość