job_offers_specialist

Specjaliści

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Kim jesteśmy?

W Dziale Procesów Wtryskowych jesteśmy odpowiedzialni za produkcję małych elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych przy budowie aparatów słuchowych. Nasz Dział liczy około 60 osób. Twoje miejsce pracy obejmuje współpracę m.in. z technologiem, mechanikami, inżynierami procesu i jakości oraz specjalistami procesów wtryskowych.

Benefity:

Pracując w Dziale Procesów Wtryskowych damy Tobie możliwość pogłębiania umiejętności i kompetencji w zakresie pracy przy maszynach wtryskowych. Dodatkowo poprzez dofinansowanie kursów możemy wesprzeć Twoją naukę języka angielskiego oraz umożliwimy udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach.

Twoje miejsce pracy to jedna z naszych lokalizacji w Mierzynie (k. Szczecina), dokąd możesz łatwo dojechać bezpłatnym, firmowym autobusem. Dodatkowo dbamy o zdrowie i ducha – oferujemy pakiet Medicover, zachęcamy do skorzystania z firmowej siłowni lub zamiast autobusem czy autem, przyjedź do pracy rowerem, który bezpiecznie zostawisz w wydzielonym miejscu. Możesz również wziąć udział w corocznym pikniku rodzinnym z koncertem gwiazdy polskiej estrady, a popołudniami skorzystać ze zniżkowych biletów do kina. Dodatkowo podczas urlopu udostępniamy naszym pracownikom za symboliczną opłatą domki letniskowe w Danii.

Czego oczekujemy?

  • chęci pracy przy maszynach wtryskowych
  • podstawowych umiejętności mechanicznych
  • zaangażowania w rozwój swoich kompetencji
  • gotowości do pracy 3 zmianowej
  • umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, sumienności i odpowiedniego tempa realizacji zadań pod presją czasu
  • Twoimi dodatkowymi atutami będą: znajomość języka angielskiego, znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie w pracy przy maszyn wtryskowych.

Docelowo Twoje zadania obejmują:

  • zmienianie form na maszynach wtryskowych zgodnie z planem produkcyjnym
  • podstawową obsługę i programowanie maszyn wtryskowych i urządzeń peryferyjnych
  • przygotowanie materiałów do produkcji
  • realizację zadań okołoprodukcyjnych zapewniających podtrzymanie procesów
  • wsparcie specjalistów w procesie produkcji i nadzoru nad wytwarzanym produktem
  • raportowanie usterek i awarii do mechaników
  • wspieranie zadań TPM (utrzymania procesów) w zakresie swoich kompetencji

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • świadczenia świąteczne
  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • darmowa kawa, herbata, mleko
Sprawdź wszystkie benefity