job_offers_specialist

Specjaliści

Młodszy technolog procesów wtryskowych

Dział Procesów Wtryskowych.

Dział Procesów Wtryskowych funkcjonuje w formie oddzielnego Value Stream, który jest głównym dostawcą elementów z tworzyw sztucznych do produkcji aparatów słuchowych w DGS Polska. Nasz Dział bierze udział w testowaniu i wdrażaniu nowych form wtryskowych do produkcji, jak również ma swój udział w projektach wprowadzających nowe produkty do produkcji.

W skład naszego zespołu wchodzą Specjaliści i Ustawiacze procesów wtryskowych, Inżynierowie, Technolog oraz Specjaliści o różnym zakresie kompetencji i zadań.

Dlaczego praca u nas jest pasjonująca?

  • Ponieważ będziesz współpracować z najnowocześniejszą narzędziownią w Polsce. Nasze produkty są na tyle unikalne, że tylko stworzenie formy w DGS daje nam odpowiednią gwarancję jakości.
  • Ponieważ masz możliwość ingerencji w formy wtryskowe od projektowania, poprzez wdrażanie/testy aż po finalizację projektu.
  • Wspierasz managera przy wyborze i wdrażaniu nowego sprzętu, przygotowywania inwestycji rozwoju działu
  • Pracujesz w firmie o profilu medycznym. Nasz Molding jest schludny, zaś poziom hałasu mniejszy niż w standardowych Działach wtryskowych.
  • Nasze formy są bardzo nowoczesne i ich stopień skomplikowania jest unikalny (mikrowtrysk), co daje możliwość szukania niestandardowych działań, które trzeba wymyślić.
  • Sami opracowujemy sposoby/metodologię budowy okien procesowych.

Główne zadania:

  • Technologiczne wsparcie procesów produkcyjnych.
  • Testy nowych form, form transferowych, nowych maszyn.
  • Wsparcie procesów walidacyjnych form i maszyn.
  • Tworzenie okien procesowych.
  • Usprawnianie i optymalizacja procesów wtryskowych, w tym udział w projektach.
  • Wsparcie kompetencyjne pozostałych członków zespołu.
  • Tworzenie programów na maszyny i manipulatory.

Kogo szukamy?

Najchętniej spotkamy się z Technologiem, który posiada 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Ważne: Jeśli nie jesteś jeszcze Technologiem a pracujesz już od 3 lat w Dziale Procesów Wtryskowych to również czekamy na Twoją aplikację!

Najważniejsze kompetencje, których szukamy to:

  • Znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych poparta doświadczeniem (mile widziany mikrowtrysk).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość obsługi wtryskarek i urządzeń peryferyjnych, tworzenia programów, ustawiania i optymalizowania procesów, przezbrojenia, utrzymania procesu produkcyjnego.
  • Dobra znajomość budowy form wtryskowych.
  • Znajomość materiałoznawstwa (tworzywa sztuczne) mile widziana.
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych i pracy zmianowej.

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • system premiowy
  • dofinansowanie do nauki języka
  • świadczenia świąteczne
  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • pakiet relokacyjny
  • darmowa kawa, herbata, mleko
Sprawdź wszystkie benefity