job_offers_specialist

Specjaliści

Technolog procesów wtryskowych

Dział Procesów Wtryskowych.

Dział Procesów Wtryskowych funkcjonuje w formie oddzielnego Value Stream, który jest głównym dostawcą elementów z tworzyw sztucznych do produkcji aparatów słuchowych w DGS Polska. Nasz Dział bierze udział w testowaniu i wdrażaniu nowych form wtryskowych do produkcji, jak również ma swój udział w projektach wprowadzających nowe produkty do produkcji.

W skład naszego zespołu wchodzą Specjaliści i Ustawiacze procesów wtryskowych, Inżynierowie, Technolog oraz Specjaliści o różnym zakresie kompetencji i zadań.

Kogo szukamy?

Najchętniej spotkamy się z Technologiem, który posiada 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Jeśli nie jesteś jeszcze Technologiem a pracujesz już od 5 lat w Dziale Procesów Wtryskowych to również czekamy na Twoją aplikację.

Najważniejsze kompetencje, których szukamy to:

  • dobra znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych poparta doświadczeniem (mile widziany mikrowtrysk)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi wtryskarek i urządzeń peryferyjnych, tworzenia programów, ustawiania i optymalizowania procesów, przezbrojenia, utrzymania procesu produkcyjnego
  • dobra znajomość budowy form wtryskowych
  • znajomość materiałoznawstwa (tworzywa sztuczne) mile widziana
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych i pracy zmianowej

Zakres zadań.

W pracy Technologa procesów wtryskowych możesz spodziewać się zadań takich jak:

  • technologiczne wsparcie procesów produkcyjnych
  • testy nowych form, form transferowych, nowych maszyn
  • wsparcie procesów walidacyjnych form i maszyn
  • tworzenie okien procesowych
  • usprawnianie i optymalizacja procesów wtryskowych, w tym udział w projektach
  • wsparcie kompetencyjne pozostałych członków zespołu
  • tworzenie programów na maszyny i manipulatory

wspieranie managera przy wyborze i wdrażaniu nowego sprzętu, przygotowywania inwestycji rozwoju działu

Benefity.
Praca w DGS to możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji w firmie o profilu medycznych, która jest światowym liderem w swojej branży.

Dodatkowo poprzez dofinansowanie kursów możemy wesprzeć Twoją naukę języka angielskiego oraz umożliwimy udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach.
Twoje miejsce pracy to jedna z naszych lokalizacji w Mierzynie (k. Szczecina), dokąd możesz łatwo dojechać bezpłatnym, firmowym autobusem. Dodatkowo dbamy o zdrowie i ducha – oferujemy pakiet Medicover, zachęcamy do skorzystania z firmowej siłowni lub zamiast autobusem czy autem, przyjedź do pracy rowerem, który bezpiecznie zostawisz w wydzielonym miejscu. Możesz również wziąć udział w corocznym pikniku rodzinnym z koncertem gwiazdy polskiej estrady, a popołudniami skorzystać ze zniżkowych biletów do kina. Dodatkowo podczas urlopu udostępniamy naszym pracownikom za symboliczną opłatą domki letniskowe w Danii.

Wspomożemy Ciebie również finansowo w przypadku relokacji.

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • system premiowy
  • dofinansowanie do nauki języka
  • świadczenia świąteczne
  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
Sprawdź wszystkie benefity