job_offers_specialist

Specjaliści

Specjalista ds. rekrutacji

Dołącz do zespołu HR i zostań osobą odpowiedzialną za rekrutację kluczowej grupy pracowników  - obszaru Produkcji i Magazynu!
DGS jest częścią międzynarodowej organizacji Demant, która zajmuje się wytwarzaniem aparatów słuchowych, implantów kostnych i urządzeń do diagnostyki słuchu. Od 2007 jesteśmy w Mierzynie, gdzie w ciągu 10 lat zwiększyliśmy liczbę pracowników ze 150 do ponad 2500. Aplikuj i pomóż nam dalej się rozwijać.


Czekają na Ciebie:
• autonomia działań – szukamy osoby gotowej, by kształtować proces rekrutacji dla tego najważniejszego biznesowo działu w naszej firmie - liczymy na Twoje pomysły i rozwiązania;
• sześcioosobowy zespół rekruterów – mix osobowości, który w ostatecznym równaniu tworzy mieszkankę idealną; Możesz liczyć na wsparcie, otwarte głowy pełne pomysłów, mocne przekonanie, że „my” jest dużo lepsze niż „ja i ty”, oraz dystans i poczucie humoru (np. kiedy rozmawiamy o ulubionych wokalistach Backstreet Boys…);
• dynamika pracy – w tym obszarze nie ma nudy, przed Tobą dużo kontaktu z ludźmi, planowania strategii, kreatywnych spotkań i ciekawych wyzwań;
• imprezy integracyjne , w czasie których lepiej się poznajemy i spędzamy czas poza biurem;
• umowa o pracę i pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, domki letniskowe w Danii za symboliczną złotówkę, dofinansowanie do zakupu aparatów słuchowych oraz do biletów komunikacji miejskiej; zniżki do wielu obiektów w Szczecinie; bilety do kina w atrakcyjnych cenach, owocowe wtorki i czwartki oraz wiele innych.

 

Jakich zadań możesz się spodziewać?
• Czeka Cię codzienny kontakt z przedstawicielami biznesu, by móc w pełni planować strategię swoich działań. U nas pracujesz z procesem od początku do końca – od analizy harmonogramu zatrudnień, przez publikację ogłoszeń, współpracę przy planowaniu kampanii rekrutacyjnych w social mediach, weryfikację aplikacji i kontakt z kandydatami.
• Damy Ci przestrzeń, by Twoja kreatywność mogła działać – chcesz stworzyć nowe narzędzia rekrutacyjne? Otworzyć projekt onboardingu? Masz pomysł skąd pozyskiwań nowych kandydatów? Niedawno wpadł Ci w ręce świetny artykuł o nowym podejściu do kandydatów i chcesz spróbować zaimplementować to podejście w prawdziwej firmie? Na wszystko masz nasze TAK! To obszar, w którym naprawdę można wiele zdziałać, wystarczy chcieć.
• Żeby wiedzieć, czy działamy efektywnie, potrzebujemy czasem twardych danych – Twoją odpowiedzialnością będzie raportowanie i przygotowywanie bieżących zestawień z prowadzonych działań. Nieraz przekonasz się, ile pomysłów i rozwiązań pojawi się w Twojej głowie, kiedy zobaczysz obiektywne wskaźniki!
• Przed Tobą współpraca z jednym z największych zespołów HR w regionie – na co dzień będzie okazja do współdziałania z bardzo różnymi kompetencjami. Specjalista w tym obszarze będzie pracował ramię w ramię z naszym niezawodnym zespołem kadr i płac oraz raportowania, z kreatywnym teamem Employer Brandingu, skutecznymi HR Business Partnerami oraz energicznymi ekspertami ds. szkoleń i rozwoju.

 

Czego od Ciebie oczekujemy?
• Masz minimum 2-letnie doświadczenie w roli osoby koordynującej proces rekrutacji lub w pracy jako specjalista ds. rekrutacji.
• Lubisz rozmawiać i aktywnie słuchasz. Wizje rozmów telefonicznych, spotkań, maili postrzegasz jako różne formy kontaktu z ludźmi, których w Twoim życiu nigdy mało.
• Wiesz, jak przekonać kandydata do współpracy. Umiesz wykorzystać nasze mocne strony -pozycję światowego lidera w branży.
• Szukasz autonomii i samodzielności w swojej pracy – chcesz mieć realny wpływ na proces, będący Twoją odpowiedzialnością. Nie oczekujesz gotowych scenariuszy, chcesz znajdować najlepsze rozwiązania, usprawniać i kreować nowe.
• Nie boisz się pracy pod presją czasu. Dynamiczne środowisko to takie, w którym czujesz się najlepiej.
• Nauka systemu rekrutacyjnego, w którym pracujemy albo tworzenie raportów w MS Excel nie stanowi dla Ciebie problemu.
• Jesteś osobą energiczną, otwartą, lubisz pracować z ludźmi i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych (są ewentualnie takie, na które potrzebujesz więcej czasu).

 


 

 

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Poland Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., w tym załączonych plików (CV lub list motywacyjny), a także wszystkich zgromadzonych materiałów pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą na stronie www.dgs.pl w zakładce „Polityka prywatności”.


Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • świadczenia świąteczne
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • karta zniżkowa do pobliskich restauracji/sklepów
  • dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity

Zobacz także

HR
Specjalista ds. rekrutacji
Lokalizacja:
Mierzyn k. Szczecina
Aplikuj teraz!
Masz pytania?
Zapytaj rekrutera.
Napisz wiadomość