job_offers_specialist

Specjaliści

NPI Project Manager

Dział NPI (Wdrażania Nowych Produktów) to obszar w naszej firmie łączący dział badań i rozwoju (R&D) z produkcją seryjną. Łącznik, którego zadaniem jest zapewnić, aby nowy produkt był gotowy do produkcji, a produkcja przygotowana, aby go wytwarzać. Częścią zespołu są m.in. Kierownicy Projektu, Inżynierowie Procesu, Projektanci Mechanicy, Elektroakustycy, Deweloperzy, czy też doświadczeni Operatorzy.

Co oferujemy na tym stanowisku?

NPI to międzynarodowe zespoły projektowe, bardzo niski poziom rutynowości, a za to wysoki poziom dynamiki i zmian, oraz współpraca przy projektowaniu najnowocześniejszych aparatów słuchowych! NPI współpracuje przy realizacji projektów przede wszystkim z R&D i Produkcją, ale również z działami Planowania, Logistyki, Technicznego Wsparcia Produkcji, Ciągłego Doskonalenia, Jakości oraz Tworzenia Systemów Produkcyjnych.

Doświadczenie:

Chętnie spotkamy się z osobami, które od co najmniej 2 lat zarządzają projektami. Mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej.  Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.

Umiejętości:

Jeśli prowadzenie projektów to Twoja pasja, a dodatkowo znane są Ci procesy i systemy produkcyjne jesteś idealnym kandydatem. W związku ze ścisłą współpracą z kierownikami projektów w innych krajach (Danii, Szwecji i Francji) istotna jest również biegła znajomość języka angielskiego. To całkowicie samodzielne stanowisko będzie wymagało od Ciebie dobrej organizacji pracy, ale też proaktywności w działaniu. Wiedza i doświadczenie techniczne z pewnością będą przydatne, jednak nie są kluczowe.

Zadania:

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny/a za:

  • wprowadzanie nowych produktów i procesów,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • raportowanie przebiegu kolejnych etapów projektu,
  • optymalizację procesów wdrożeniowych,
  • transfer wiedzy i umiejętności pomiędzy różnymi częściami organizacji,
  • kooperację z zespołem R&D,
  • budowanie kompetencji wdrażania produktów i platform.

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • system kafeteryjny
  • system premiowy
  • świadczenia świąteczne
  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
Sprawdź wszystkie benefity