job_offers_specialist

Specjaliści

Mechanik maszyn wtryskowych

Gdzie będziesz pracować?

W Dziale Procesów Wtryskowych, który jest głównym dostawcą elementów z tworzyw sztucznych do produkcji aparatów słuchowych. Nasz Dział bierze udział w testowaniu i wdrażaniu nowych form wtryskowych do produkcji, jak również ma swój udział w projektach wprowadzających nowe produkty do produkcji.

W skład naszego zespołu wchodzą Specjaliści i Ustawiacze procesów wtryskowych, Inżynierowie, Technolog oraz Specjaliści o różnym zakresie kompetencji i zadań.

Dlaczego Ty?

Ponieważ zdobyłeś/łaś przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy przy naprawach/konserwacji maszyn. Jesteś osobą posiadającą zmysł techniczny/mechaniczny, która skończyła kierunkową szkołę. Lubisz pracę z maszynami, pracujesz z wyczuciem, angażujesz się w pracę i pytasz jeśli czegoś nie wiesz. W pracy czujesz, że jesteś odpowiedzialny/a za maszyny i sumiennie o nie dbasz. Ponadto, chętnie współpracujesz z innymi osobami i jesteś gotowy/a podjąć pracę zmianową.

Przy pracy z maszynami wtryskowymi potrzebujesz podstawowej znajomości z zakresu elektryki, pneumatyki i automatyki. Twoim atutem będzie znajomość podstaw elektroniki, hydrauliki, rysunku technicznego oraz materiałoznawstwa.

Jakie zadania Ciebie czekają?

  • działania prewencyjne minimalizujące awarie maszyn i urządzeń
  • nadzór nad planem przeglądów i realizacja zadań z niego wynikających
  • naprawy maszyn wtryskowych i urządzeń peryferyjnych
  • zamawianie części zapasowych i kontakt z serwisem
  • nadzór nad terminową realizacją przeglądów kalibracyjnych
  • wsparcie specjalistów i technologów w rozwiązywaniu problemów procesowych
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji utrzymania ruchu

Dlaczego Dział Procesów Wtryskowych?

Ponieważ u nas zostaniesz dobrze przygotowany/a do swojej roli, a kiedy nabierzesz doświadczenia będziesz miał/a możliwość inicjalizować i realizować projekty usprawniające. Ponadto, z chęcią skorzystamy z Twojego wsparcia i rady przy przygotowaniu i realizacji inwestycji w nowy sprzęt i rozwój działu.

Benefity.
Poprzez dofinansowanie kursów możemy wesprzeć Twoją naukę języka angielskiego oraz umożliwimy udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach.
Twoje miejsce pracy to jedna z naszych lokalizacji w Mierzynie (k. Szczecina), dokąd możesz łatwo dojechać bezpłatnym, firmowym autobusem. Dodatkowo dbamy o zdrowie i ducha – oferujemy pakiet Medicover, zachęcamy do skorzystania z firmowej siłowni lub zamiast autobusem czy autem, przyjedź do pracy rowerem, który bezpiecznie zostawisz w wydzielonym miejscu. Możesz również wziąć udział w corocznym pikniku rodzinnym z koncertem gwiazdy polskiej estrady, a popołudniami skorzystać ze zniżkowych biletów do kina. Dodatkowo podczas urlopu udostępniamy naszym pracownikom za symboliczną opłatą domki letniskowe w Danii.

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • świadczenia świąteczne
  • system premiowy
Sprawdź wszystkie benefity