job_offers_specialist

Specjaliści

Manager jakości

W DGS Polska stale poszukujemy najlepszych rozwiązań i sposobów by osiągać ponadprzeciętne rezultaty.

Nasz zespół pracuje nad ciągłym udoskonaleniem jakości przy produkcji aparatów słuchowych. Współpracujemy z ponad tysiącosobowym zespołem BTE (Behind The Ear), Molding i NPI (New Product Implementation). Cenimy sobie wzajemną wymianę kompetencji i doświadczenia. Przy wykorzystaniu nowoczesnych i zaawansowanych technologii oraz synergii wiedzy z różnych obszarów dbamy o utrzymanie płynności produkcji i najwyższej jakości wyrobu, co pozwala nam utrzymać się w czołówce światowych liderów w branży.

Pewnie możesz być menedżerem w dowolnym miejscu, ale... czy w innym miejscu znajdziesz możliwość zetknięcia się z najnowocześniejszymi technologiami, autentyczny klimat zaufania i otwartości oraz szansę wpływania na poprawę życia ludzi na całym świecie?  Praca dla firmy medycznej, jednego z największych graczy na globalnym rynku aparatów słuchowych i wiodącego pracodawcy na lokalnym rynku pracy – to z pewnością wyróżnia naszą ofertę.

Czym będziesz się zajmował jako Kierownik Jakości?

Staniesz się częścią kilkuosobowego zespołu menadżerów jakości w DGS Poland.  Wraz z innymi kierownikami będziesz odpowiedzialny za zapewnienie, że procesy i produkty spełniają wszystkie wymagania, konieczne do sprzedaży i dystrybucji, gwarantować, że użytkownik otrzymał bezpieczny produkt wysokiej jakości, oraz wspierać ciągłe doskonalenie naszych procesów i produktów. Będziesz zarządzał kilkunastoosobową grupą Inżynierów Jakości.

Jako ekspert merytoryczny będziesz rekomendował najlepsze rozwiązania techniczne, wpływał na decyzje biznesowe i reprezentował firmę przed zewnętrznymi organami.

Jako lider będziesz budował kulturę pracy zespołowej i tworzył angażujące środowisko pracy. Będziesz także odpowiedzialny za rozwój kompetencji i wiedzy członków Twojego zespołu.

Będziesz raportował do Dyrektora Jakości.

Jakie oczekiwania stawiamy przed Tobą?

Aby skutecznie wypełnić postawione przed Tobą obowiązki powinieneś posiadać:

  • Praktykę w zarządzaniu zespołem i/lub wyraźny potencjał liderski,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w Dziale Jakości w firmie produkcyjnej,
  • Wysokie umiejętności komunikowania się w języku polskim i angielskim,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. zarządzanie jakością, zarządzanie produkcją),
  • Znajomość narzędzi jakościowych i QMS,
  • Wiedzę z zakresu normy ISO 13485 oraz wymagań FDA (nie jest konieczna, choć mile widziana),
  • Dociekliwy i analityczny umysł,
  • Umiejętność budowania zaufania w oparciu o doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • Świadomość udziału działu jakości w realizacji celów biznesowych,
  • Bardzo wysokie zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • oraz jasno sprecyzowaną wizję i styl własnego przywództwa – po prostu wiesz jakim liderem jesteś i chcesz być.

Co dajemy w zamian, poza dobrym wynagrodzeniem i premią?

Wesprzemy Twój rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowujemy naukę języka angielskiego, a jeśli będzie taka potrzeba to i studiów. Jeśli mieszkasz poza naszym regionem, pomożemy Ci w relokacji. Dodatkowo zadbamy o Twoje zdrowie – dając Tobie rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover oraz oferując kartę sportową. Możesz zapisać się też do dowolnej sekcji sportowej działającej w naszej firmie. Damy Tobie też do dyspozycji pakiet kafeteryjny, a Ty sam zdecydujesz, na co przeznaczysz środki. Zaoferujemy Ci możliwość leasingu auta na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Jednak to, co jest najcenniejsze w naszej firmie – to praca z misją, ponieważ mamy świadomość, że każdego dnia faktycznie pomagamy osobom doświadczającym ubytku słuchu zmienić, dzięki naszym produktom – swoje życie.

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • pakiet relokacyjny
  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • świadczenia świąteczne
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • dofinansowanie do nauki języka
  • system premiowy
  • system kafeteryjny
Sprawdź wszystkie benefity