job_offers_specialist

Specjaliści

Junior Cash Management Specialist

Jeżeli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku i chcesz zdobywać doświadczenie w firmie, która wciąż się rozwija zgłoś się do nas.

Dołączając do naszego zespołu otrzymasz:

•    umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
•    elastyczne godziny pracy;
•    możliwość poznania funkcjonowania Centrum usług wspólnych oraz zdobycie nowych umiejętności i kompetencji;
•    możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego (kursy językowe);
•    szkolenia i możliwości rozwoju;
•    możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w praktyce;
•    pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta zniżkowa, zniżki na bilety do kina i na aparaty słuchowe, dofinansowanie do parkingu, domki w Danii etc.).

Jakie będą Twoje zadania?

•    Będziesz weryfikować dokumenty pod względem księgowym.
•    Zajmiesz się przygotowywaniem płatności i dostarczaniem danych na potrzeby audytu.
•    Będziesz monitorować i uzupełniać środki na kontach bankowych.
•    Zajmiesz się przygotowywaniem prognozy środków pieniężnych oraz raportów dotyczących sald.
•    Poprowadzisz komunikację z bankami.
•    Będziesz odpowiedzialny za przechowywanie i aktualizację dokumentacji bankowej.
•    Weźmiesz czynny udział w zamykaniu poszczególnych miesięcy/roku.
•    Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w projektach.

Szukamy Ciebie jeśli:

•    posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewnych kierunków);
•    masz za sobą praktykę lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
•    swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie;
•    posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook);
•    chętnie uczysz się nowych rzeczy;
•    posiadasz umiejętności analityczne;
•    jesteś dokładny, sumienny i z zaangażowaniem wykonujesz powierzone Ci zadania.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Poland Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., w tym załączonych plików (CV lub list motywacyjny), a także wszystkich zgromadzonych materiałów pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą na stronie www.dgs.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • świadczenia świąteczne
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • karta zniżkowa do pobliskich restauracji/sklepów
  • dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity