job_offers_specialist

Specjaliści

Inżynier testów akceptacyjnych i walidacji oprogramowania

Dlaczego otwieramy rekrutację?

Potrzeba zatrudnienia inżyniera wynika z ciągłego rozwoju działu, który stanowi grupa 12 osób na stanowiskach takich jak: kierownik projektów, programista, specjalista baz danych, tester oprogramowania oraz tester urządzeń mobilnych. Grupa ta zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania dla wewnętrznych potrzeb organizacji.

Twój profil

  • Doświadczenie w obszarze testów akceptacyjnych i/lub walidacji oprogramowania
  • Ukończone studia techniczne, najlepiej informatyczne lub z dziedzin pokrewnych
  • Angielski – bardzo dobry zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Znajomość pakietu Office, Visual Studio, TFS/VSO

Zadania

  • Nadzór nad procesem walidacji oprogramowania produkcyjnego
  • Wsparcie eksperckie w zakresie zapewnienia zgodności systemów z wymaganiami ISO 13485:2016 i FDA
  • Analiza wymagań, ryzyka oraz potrzeby walidacji/rewalidacji oprogramowania w oparciu o wymagania systemowe
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją walidacyjną
  • Przygotowywanie scenariuszy oraz danych testowych na potrzeby trzech głównych etapów walidacji:
    - Installation Qualification (IQ)
    - Operational Qualification (OQ)
    - Performance Qualification (PQ)
  • Koordynowanie i nadzór nad testami walidacyjnymi

Nasza oferta

Oprócz standardowego wynagrodzenia za pracę, naszym pracownikom oferujemy szereg benefitów, takich jak: pakiet Medicover, karta sportowa, możliwość odbywania szkoleń i warsztatów zespołowych, także za granicą, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne, siłownię dla pracowników, stołówkę z możliwością kupienia śniadań i obiadów, możliwość korzystania z domków letniskowych w Danii za symboliczną opłatą czy zniżkowe bilety do kina i teatru.

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • pakiet relokacyjny
  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • świadczenia świąteczne
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • system premiowy
  • dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity