job_offers_specialist

Specjaliści

Inżynier Procesu w dziale NPI

Dział NPI (Wdrażanie Nowych Produktów) to obszar w naszej firmie łączący dział badań i rozwoju (R&D) z produkcją masową. Łącznik, którego zadaniem jest zapewnić, aby nowy produkt był gotowy do seryjnej produkcji, a produkcja przygotowana, aby go wytwarzać.

 

Co oferujemy?

NPI to międzynarodowe zespoły projektowe, bardzo niski poziom rutynowości, a za to wysoki poziom dynamiki i zmian, współpraca przy projektowaniu najnowocześniejszych aparatów słuchowych i po prostu nieustanny rozwój Twoich kompetencji!

Inżynier procesu w dziale NPI ma realny wpływ na to jak będzie wyglądał produkt końcowy, zanim zostanie uwolniony do produkcji masowej oraz bierze udział w opracowaniu technologii jego wytwarzania. Specyfika działu powoduje, że każdego dnia pracujesz przy zupełnie innych rozwiązaniach i jednocześnie poznajesz charakter projektów medycznych.

 

Jakich zadań i wyzwań możesz się spodziewać?

  • Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej,
  • Kontrola i utrzymywanie jakości proponowanych rozwiązań,
  • Udział przy budowie i testowaniu serii prototypowych,
  • Współpraca z konstruktorami przy opracowaniu sprzętu produkcyjnego,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Współpraca z R&D i firmami zewnętrznymi .

 

Kogo szukamy?

Masz ukończone studia wyższe o profilu technicznym i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Ponieważ chcemy Cię doprosić do udziału w międzynarodowych projektach, oczekujemy że komunikacja w języku angielskim nie będzie dla Ciebie problemem. Twoje mocne strony? To na pewno umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych, świetna znajomość procesów technologicznych i produkcyjnych. Nie boisz się testować swoich pomysłów, masz otwarty umysł, wiedzę z obszaru mechaniki, materiałoznawstwa, czy technologii montażu.Jesteś osobą otwartą na współpracę, nastawioną na realizację celów, a dynamiczne środowisko, to dla Ciebie po prostu naturalne środowisko pracy.

 


 

 

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • system premiowy
  • świadczenia świąteczne
  • pakiet relokacyjny
  • darmowa kawa, herbata, mleko
Sprawdź wszystkie benefity

Zobacz także

Dział Wdrażania Nowych Produktów
Inżynier Procesu w dziale NPI
Lokalizacja:
Mierzyn k. Szczecina
Aplikuj teraz!
Masz pytania?
Zapytaj rekrutera.
Napisz wiadomość