job_offers_specialist

Specjaliści

Inżynier procesu

W związku z rozwojem Działu HVE – High Volume Engineering w strukturach Działu Technicznego poszukujemy Inżynierów, którzy będą utrzymywali proces produkcyjny zgodnie z zadanymi parametrami.

DOŚWIADCZENIE
Najlepiej zdobyte na podobnym stanowisku w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu.

WYKSZTAŁCENIE
Preferowani kandydaci z wykształceniem wyższym o profilu technicznym. Szczególnie mile widziane są profile takie jak: automatyka, robotyka, elektronika.

UMIEJĘTNOŚCI
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała okazję wykazać się w poszukiwaniu nowych rozwiązań technicznych usprawniających proces produkcyjny. Zapewniamy więc, że w pełni wykorzystasz swoją kreatywność, dynamika działania i duże umiejętności komunikacyjne.
Jeśli rysunek techniczny lub zagadnienia elektroniki, elektroakustyki czy materiałoznawstwa nie mają przed Tobą tajemnic, to jesteś osobą, której szukamy. Jeśli dodatkowo masz podstawy znajomości mechaniki i obróbki cieplnej, to z pewnością wpisujesz się w profil naszego idealnego kandydata.

Pracujemy w międzynarodowej organizacji, więc komunikacja w dużej mierze odbywa się w języku angielskim. Liczymy, że Twoja znajomość tego języka jest na poziomie umożliwiającym Ci swobodną komunikację.

ZADANIA
W pracy Inżyniera Procesu możesz spodziewać się zadań takich jak:

  • analiza możliwości wykonawczych pod kątem zwiększenia efektywności procesu oraz kalkulacje kosztowe związane z modyfikacją i usprawnieniami
  • przygotowanie procesu produkcyjnego do wprowadzenia zmodyfikowanego lub nowego wyrobu
  • opracowywanie metod, ewidencja i nadzór nad dokumentacją związaną ze zmianą parametrów procesu prowadzenie projektów zgodnie zasadami Project Management

W naszej firmie będziesz miał okazję brać udział w międzynarodowych grupach projektowych, co z pewnością zapewni atrakcyjne i pełne wyzwań zadania dla Inżyniera Procesu.

CO DALEJ?

Pracując w naszej firmie będziesz miał możliwość poznania innowacyjnych technologii produkcji. Jednym z atutów pracy u nas jest  posiadanie wpływu na kierunki rozwoju poprzez rozwijanie swoich mocnych stron i kompetencji – zapewniamy szkolenia dopasowane do pracowników. Każde zadanie/proces jest projektem, którym możesz samodzielnie zarządzać. Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i używanie najnowszych narzędzi IT do pracy i komunikacji w firmie, z pewnością podniosą Twoją satysfakcję z pracy.

BENEFITY
Oprócz standardowego wynagrodzenia za pracę, naszym pracownikom oferujemy szereg benefitów, takich jak: możliwość odbywania szkoleń i warsztatów zespołowych, także za granicą, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne, siłownię dla pracowników, stołówkę z możliwością kupienia śniadań i obiadów oraz możliwość skorzystania z domków letniskowych w Danii za symboliczną opłatą.

Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • świadczenia świąteczne
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • system premiowy
  • dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity