job_offers_specialist

Specjaliści

Infrastructure Support Consultant

Do naszego działu IT poszukujemy osoby, która razem z nami będzie podążać za najnowszymi trendami na rynku w zakresie rozwiązań informatycznych. W naszej pracy wykorzystujemy technologię wirtualizacji serwerów, narzędzia i systemy Microsoft oraz Cisco, a dzięki sprzyjającej atmosferze mamy komfort rozwijania zainteresowań i kompetencji IT.

Czekają na Ciebie:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin w międzynarodowej rozwijającej się organizacji ;
  • możliwość używania i rozwijania swoich umiejętności językowych w codziennej pracy;
  • niezależne i odpowiedzialne stanowisko;
  • szkolenia i możliwości rozwoju;
  • szereg benefitów (m.in prywatna opieka medyczna, karty sportowe, domki letniskowe w Danii, imprezy firmowe i wiele innych).

Jakie zadania czekają na Ciebie u nas ?

  • codzienne wsparcie pierwszego stopnia pracowników naszej organizacji - realizacja incydentów i zgłoszeń serwisowych;
  • dbanie o ciągłość działań operacyjnych i infrastruktury IT;
  • wsparcie dla użytkowników systemów IT (np. MS Windows, MS Office);
  • administracja aplikacjami: Active Directory, Exchange;
  • instalacja, konfiguracja i konserwacja nowych i istniejących komputerów oraz innego sprzętu IT (np. drukarek itp.);
  • zakupy sprzętu i oprogramowania;
  • tworzenie dokumentacji.

Idealnie by było, gdybyś posiadał:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w dużej firmie najlepiej produkcyjnej);
  • umiejętności komputerowe w zakresie Windows OS, Active Directory, Exchange, MS Office;
  • umiejętność rozwiązywania problemów w zakresie sprzętu, oprogramowania i systemów operacyjnych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane doświadczenie z ITIL v.3.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Poland Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., w tym załączonych plików (CV lub list motywacyjny), a także wszystkich zgromadzonych materiałów pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą na stronie www.dgs.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • pakiet relokacyjny
  • stołówka z bufetem wewnątrz firmy
  • świadczenia świąteczne
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • dofinansowanie do nauki języka
Sprawdź wszystkie benefity