job_offers_specialist

Specjaliści

GL Accountant

Jesteśmy jednym zespołem, który w praktyce stosuje politykę otwartych drzwi. Uczciwość i zaufanie to nasze podstawowe wartości. Dołączając do nas, będziesz mieć wiele okazji do kształtowania nowych rozwiązań w wielu obszarach finansów.

Pracując z nami otrzymasz:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w rozwijającej się organizacji;
• elastyczne godziny pracy;
• możliwość rozwoju umiejętności językowych w praktyce;
• szkolenia i możliwości rozwoju;
• pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wynajmu domków letniskowych w Danii, karta sportowa, zniżki na bilety do kina etc.).

Jakie będą Twoje zadania?

• Wykonywanie codziennych transakcji księgowych w procesach księgi głównej
• Uzgadnianie kont bilansowych oraz analiza rachunku zysków i strat.
• Przygotowanie plików na potrzeby audytu i bieżąca współpraca z Audytorami.
• Współpraca z Kontrolerami Finansowymi.
• Komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w skali globalnej.
• Księgowanie i uzgadnianie zapisów na środkach trwałych.
• Aktywny udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku.
• Wspieranie członków zespołu w codziennych zadaniach.
• Udział w projektach międzynarodowych w obszarze finansów.
• Usprawnienia procesów finansowych.
• Tworzenie i aktualizacja instrukcji biznesowych.
• Raportowanie wewnątrz grupy na potrzeby konsolidacji.
• Raportowanie zewnętrzne np. do urzędów statystycznych, skarbowych

Szukamy Ciebie jeśli:
• posiadasz wykształcenie ekonomiczne (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne);
• masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w SSC);
• posiadasz wiedzę z zakresu księgowości;
• swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i piśmie);
• posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook, Power Point);
• chętnie uczysz się nowych rzeczy, wykazujesz gotowość do podejmowania wyzwań;
• uczciwość, zaufanie i szacunek są tym, co cenisz w relacjach z innymi ludźmi.

Nie zwlekaj, prześlij CV już dziś.

Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Poland Sp. z .o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o., w tym załączonych plików (CV lub list motywacyjny), a także wszystkich zgromadzonych materiałów pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Poland Sp. z o.o. i DGS Business Services Sp. z o.o.
Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą na stronie www.dgs.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Powody, dla których warto z nami pracować:

  • świadczenia świąteczne
  • darmowa kawa, herbata, mleko
  • dofinansowanie do nauki języka
  • karta zniżkowa do pobliskich restauracji/sklepów
Sprawdź wszystkie benefity