oferty_specjalisci

Specialists

Specjalista ds. rozwoju systemu i procesu

Dołącz do zespołu Inżynierii Produktu, który jest częścią DGS Diagnostics – lidera w produkcji sprzętów do diagnostyki słuchu, które trafiają do klinik i szpitali na całym świecie. Chcesz mieć wpływ na kształt globalnego systemu Product Lifecycle Management (PLM), w którym pracuje nasz obszar - DGS Diagnostics. Zapraszamy!

Dołączając do nas:

  • poznasz procesy produkcyjne oraz będziesz miał styczność z nowymi technologiami: wydruki 3D, cięcie wodą, grawerowania laserowe - nasze zaplecze maszynowe znajduje się w pobliżu Twojego miejsca pracy;
  • będziesz miał realny wpływ na kształt systemu PLM, w którym pracuje cała nasza międzynarodowa grupa Demant;
  • będziesz proaktywnie wprowadzał zmian w systemie PLM i przekonywał innych do Twoich rozwiązań;
  • zobaczysz, jak wygląda międzynarodowa współpraca – zarówno z kolegami z Danii, jak i firmami wewnątrz grupy Demant – brandami, dla których produkujemy nasze urządzenia, czeka Cię od kilku do kilkunastu wyjazdów w ciągu roku;
  • będziesz współpracował z różnymi zespołami w firmie i dystrybuował zmiany inżynieryjne w ramach Diagnostics;
  • otrzymasz pakiet benefitów oraz umowę o pracę na czas nieokreślony i możliwość sprawdzenia w praktyce, na czym polega skandynawska kultura pracy.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Będziesz interpretował, opisywał i dystrybuował informacje o zmianach w produktach.
  • Komunikujesz poszczególnym działom firmy zadania niezbędne do skutecznego wdrożenia zmian w procesach produkcyjnych i logistycznych.
  • Ulepszysz nowy globalny system PLM.
  • Będziesz ujednolicał atrybuty między częściami z tych samych rodzin części.
  • Weźmiesz udział w projektach informatycznych mających wpływ na struktury danych (np. systemy generowania licencji) i wdrażanie nowych procesów.
  • Zajmiesz się analizą danych w systemie PLM i zapewnieniem ich zgodności ze standardami w firmie.
  • Będziesz standaryzował i konfigurował procesy w PLM.
  • Będziesz miał kontakt z przedstawicielami marek, z którymi będziesz omawiać struktury produktów.
  • Zadbasz o jakości podstawowych danych w systemie.
  • Będziesz współpracował z Dokumentacją, BDM i innymi zespołami w dziale Diagnostyka.

Idealnie gdybyś posiadał/a:

  • wykształcenie inżynieryjne (najlepiej produkcja, proces lub jakość);
  • doświadczenie w dokumentacji technicznej i/lub procesach produkcyjnych, ponieważ dzięki temu skutecznie zarządzasz systemem;
  • silną motywację do pracy z systemem, umiejętności organizacyjne oraz krytycznego myślenia;
  • umiejętność samodzielnego działania;
  • doświadczenie w pracy w systemie takim jak ERP;
  • dobrą znajomość języka angielskiego.

Please write a cover letter and CV in English, adding the clause: in accordance with the Law of Personal Data Protection of 29.08.1997 (Journal of Laws No. 101, item 926) I give my consent to processing of my personal data contained in the offer for the recruitment process in DGS Poland Sp. z o.o. and DGS Business Services Sp. z o.o.

We do not return the applications. We will contact selected candidates.

Benefits

  • bonus system
  • holiday benefits
  • free tea, coffee, milk
  • language course co-financing
  • relocation package
  • company canteen
Check all the benefits you can gain

See also

Diagnostics
Location
Mierzyn k. Szczecina
Have questions?
Write to us.
Write message