oferty_specjalisci

Specialists

Młodszy księgowy

Jeżeli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku i chcesz zdobywać doświadczenie w firmie, która wciąż się rozwija zgłoś się do nas.

Dołączając do naszego zespołu otrzymasz:
•    umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
•    elastyczne godziny pracy;
•    możliwość poznania funkcjonowania Centrum usług wspólnych oraz zdobycie nowych umiejętności i kompetencji;
•    możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego (kursy językowe);
•    szkolenia i możliwości rozwoju;
•    możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na studiach w praktyce;
•    pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, karta zniżkowa, zniżki na bilety do kina i na aparaty słuchowe, dofinansowanie do prakingu, domki w Danii etc.).

Jakie będą Twoje zadania?
•    Będziesz weryfikować dokumenty pod względem księgowym.
•    Zajmiesz się przygotowywaniem płatności i dostarczaniem danych na potrzeby audytu.
•    Będziesz prowadzić rozrachunki i uzgadniać salda z kontrahentami.
•    Weźmiesz czynny udział w zamykaniu poszczególnych miesięcy/roku.
•    Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w projektach.

Szukamy Ciebie jeśli:
•    posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewnych kierunków);
•    masz za sobą praktykę lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
•    posiadasz wiedzę z zakresu księgowości;
•    swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie;
•    posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook)
•    chętnie uczysz się nowych rzeczy.

Jeśli odpowiedziałeś tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Please write a cover letter and CV in English, adding the clause: in accordance with the Law of Personal Data Protection of 29.08.1997 (Journal of Laws No. 101, item 926) I give my consent to processing of my personal data contained in the offer for the recruitment process in DGS Poland Sp. z o.o. and DGS Business Services Sp. z o.o.

We do not return the applications. We will contact selected candidates.

Benefits

  • relocation package
  • holiday benefits
  • free tea, coffee, milk
  • discount cards to nearby shops/restaurants
  • language course co-financing
Check all the benefits you can gain

See also

Finance
Location
Szczecin
Have questions?
Write to us.
Write message