oferty_specjalisci

Specialists

Label design specialist

Dołączając do naszego zespołu wyspecjalizowanych inżynierów będziesz zapewniać aktualność, zgodność, spójność i kompletność dokumentacji na każdym etapie cyklu życia produktu. System, w którym pracujemy, jest nie tylko podstawowym źródłem informacji inżynieryjnych w firmie, ale również stanowi główne źródło odniesienia dla systemów ERP odpowiedzialnych za zarządzanie produkcją, dystrybucją i sprzedażą.

Pracując z nami otrzymasz:

  • możliwość pracy blisko produkcji, dzięki której masz realny wpływ na procesy produkcyjne i dystrybucyjne;
  • atmosferę w zespole, która sprzyja promowaniu inicjatyw pracownika i ich aktywnemu udziałowi w planowaniu zadań i wybieraniu najlepszych rozwiązań;
  • szansę pracy wśród ludzi, którzy na co dzień stawiają na kreatywność i komunikację;
  • możliwość codziennego kontaktu z żywym językiem angielskim.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Projektowanie nowych etykiet oraz modyfikowanie istniejących projektów.
  • Zarządzanie zmianami inżynieryjnymi na etykietach.
  • Uczestnictwo w kampaniach i projektach mających na celu wprowadzenie nowych projektów etykiet i przebudowę istniejących struktur.
  • Współpraca z działami Q, RA i NPI w zakresie analizy wymagań, wdrażania i testowania nowych etykiet.
  • Zarządzanie procesem dostarczania danych dla elementów marketingowych w ścisłej współpracy z zespołami Shared Marketing Support, Supply Chain NPI oraz innymi klientami wewnętrznymi.
  • Tworzenie, utrzymywanie i unieważnianie pozycji oraz zestawień materiałów (BoM) w systemie PLM (Enovia).
  • Wprowadzanie i koordynowanie zmian inżynieryjnych (ECR/ECO) w systemie PLM.
  • Opracowywanie i podłączanie dokumentacji technicznej (instrukcje stanowiskowe, rysunki techniczne, dokumentacja pomocnicza) do nowych i istniejących pozycji w systemie.
  • Grupowe aktualizowanie pozycji w systemie.

Kogo szukamy?

  • Posiadasz wykształcenie wyższe – mile widziane w obszarze ZIP lub logistyki.
  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami do projektowania etykiet (np. Codesoft, Kallik, NiceLabel).
  • Pakiet MS Office (w szczególności Word i Excel) nie ma przed Tobą tajemnic.

Mile widziane będzie jeśli:

  • Pracowałeś/aś z systemami klasy PLM i ERP w środowisku produkcyjnym.
  • Znasz systemy identyfikacji GS1 i UDI.
  • Znasz standardy znakowania urządzeń medycznych w oparciu o normy ISO i FDA.
  • Znasz zasady tworzenia i wymiarowania kodów kreskowych.
  • Posiadasz podstawową umiejętność edycji zdjęć i rysunków w programie Adobe Photoshop lub innym edytorze grafiki rastrowej.

Please write a cover letter and CV in English, adding the clause: in accordance with the Law of Personal Data Protection of 29.08.1997 (Journal of Laws No. 101, item 926) I give my consent to processing of my personal data contained in the offer for the recruitment process in DGS Poland Sp. z o.o. and DGS Business Services Sp. z o.o.

We do not return the applications. We will contact selected candidates.

Benefits

  • relocation package
  • company canteen
  • holiday benefits
  • free tea, coffee, milk
  • bonus system
  • language course co-financing
Check all the benefits you can gain

See also

Technical Department
Location
Mierzyn k. Szczecina
Have questions?
Write to us.
Write message